Long time no see

07:49 50mmmagdalenaswiderska 4 Comments

Po pół roku nieobecności wracam! I to nie z byle czym...z najnowszą sesją, której bohaterką była jedna z moich najlepszych modelek- Wiktoria. Bardzo cenię sobie współpracę z Wiktorią, ponieważ jest ona bardzo słowną i zaangażowaną osobą, świetnie czuje się przed obiektywem, co na pewno  widać na zdjęciach gołym okiem :) W realizacji sesji pomogła nam oczywiście niezastąpiona Karolina(jej fanpage-> KLIK!)
Podczas tej półrocznej przerwy nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak bardzo brakuje mi fotografii w mojej codzienności. Aparat w dłoniach zastąpiłam książkami do anatomii, ale nie ma co narzekać, wymagające studia zmuszają niekiedy do poświęceń. Jednak teraz, gdy już idzie wiosna(mam nadzieję) chciałabym ponownie robić zdjęcia systematycznie i nie odkładać tego na dalszy plan, bo w moim przypadku to najlepszy sposób na odreagowanie i odstresowanie się. A stresu w moim życiu teraz jest....dużo ;)
Jeśli ktoś chciałby nawiązać ze mną współpracę w stolicy zapraszam do kontaktu, w miarę możliwości postaram się odpisywać.
Teraz Was żegnam, od poniedziałku zaczynam nowy semestr, nową walkę. Będzie ciężko, ale mam nadzieję, że za jakiś miesiąc znowu tutaj zajrzę, oczywiście z nowościami!
Zapraszam do obejrzenia zdjęć

FACEBOOK-> KLIK!
ASK-> KLIK!
INSTAGRAM-> KLIK!
dodajcie mnie na snapchacie: messse

Zachęcam do wyrażenia swojej opinii w komentarzu :)4 komentarze:

 1. przepiękna modelka, i cudowne zdjęcia - jak zawsze ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna modelka,super zdjecia. Tylko pozazdrościć urody.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna sesja, jest kilka perełek :)

  PS. Niedawno udało mi się (nareszcie!) opublikować pierwsze posty na nowym blogu. Jakbyś miała ochotę poczytać o psychologii fotografii to zapraszam: http://psychologiafotografii.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Super zdjęcia ;) modelka i kolory cudne :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, a na profile komentujących zawsze wchodzę ! <3

Instagram @magdalenaswiderska